Ana Sayfa Resmi İlanlar 24 Nisan 2018 999 Görüntüleme

İlan

BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ-KIRKLARELİ

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

62 KALEM KURU GIDA alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İhale Kayıt Numarası : 2018/187010

1-İdarenin

 1. a) Adresi : KARACAİBRAHİM MAHALLESİ FAHRETTİN ALTAY CADDESİ NO: 86 39100 KIRKLARELİ MERKEZ/KIRKLARELİ
 2. b) Telefon ve faks numarası : 2882145750 – 2882141073
 3. c) Elektronik Posta Adresi : bradm@aile.gov.tr

ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa) :  https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2- İhale konusu malın

 1. a) Niteliği, türü ve miktarı : 62 KALEM KURU GIDA ALIMI Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
 2. b) Teslim yeri : KIRKLARELİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ

AMBARLARI

 1. c) Teslim tarihi: SÖZLEŞME İMZALANDIKTAN SONRA BİR HAFTA İÇERİSİNDE İDARENİN İSTEĞİ DOĞRULTUSUNDA BİR PARTİ MAL TESLİM ALINACAKTIR. İKİNCİ PARTİ MAL İSE ARALIK AYINDA TESLİM ALINACAKTIR.

3- İhalenin

 1. a) Yapılacağı yer : KIRKLARELİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ KARACAİBRAHİM MAHALLESİ FAHRETTİN ALTAY CADDESİ NO 86 KIRKLARELİ
 2. b) Tarihi ve saati : 05.2018 -10:00
 3. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.

4.1.5. İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğrafları ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları içeren doküman:

Teklif edilen malın teknik şartnamede yer alan teknik kriterlere uygunluğunu belirlemek amacıyla numune veya (ÖZELLİKLE ÇİÇEK YAĞI, PİRİNÇ, SİYAH ZEYTİN, MAKARNA, ZEYTİN YAĞI, BAL, REÇEL, MEYVE SUYU, KONSERVE, KIZARTMA YAĞI, ÇAY, SÜT VE TEREYAĞ gibi ürünlerin yer aldığı katalog, veya fotoğraf eklenmelidir.)

 1. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
 2. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır.
 3. İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması:

7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 50 TRY (Türk Lirası) karşılığı KIRKLARELİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ KARACAİBRAHİM MAHALLESİ FAHRETTİN ALTAY CADDESİ NO:86 KIRKLARELİ adresinden satın alınabilir.

7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.

 1. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar KIRKLARELİ BAKIM REHABİLİTASYON VE AİLE DANIŞMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ KARACAİBRAHİM MAHALLESİ FAHRETTİN ALTAY CADDESİ NO:86 KIRKLARELİ adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.
 2. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
 3. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
 4. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (yüz yirmi) takvim günüdür.
 5. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
 6. Diğer hususlar:

İhale, Kanunun 38’inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

SAYI : 140                                                        (B.İ.B.)                                                                                 24.04.2018

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

RESMİ İLAN

RESMİ İLAN

Tema Tasarım | Osgaka.com