Ana Sayfa KLÜ’nün “9. Spor Etkinlikleri” sona erdi

KLÜ’nün “9. Spor Etkinlikleri” sona erdi

HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) akademik birimlerinde eğitim-öğretim gören öğrencilerden oluşan takımlarının katıldığı “9. Spor Etkinlikleri” sona erdi. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen spor etkinlikleri, 25 Nisan-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kayalı Kampüsü’nde yapıldı.
Spor etkinlikleri 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’nın bitimine doğru öğrencilere yönelik, bir yılın stresini atma ve öğrencilerin final sınavları öncesinde fiziksel ve psikolojik olarak sınava hazırlanmaları için yapıldı. Yapılan Spor Etkinlikleri’nde Satranç’ta Mühendislik Fakültesi, Masa Tenisi’nde Sağlık Yüksekokulu, Voleybol Bayanlar’da Sağlık Yüksekokulu, Voleybol Erkekler’de İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Basketbol’da Mühendislik Fakültesi 1. oldu.
Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen törende, dereceye giren takımlara Kupa ve Madalyaları verildi. Madalyaları Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bora Aslan, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Alaattin Yerlikaya, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri Davut Ceylan, Mühendislik Fakültesi Sekreteri Sinan Akgün ve Öğr. Gör. Muhammed Ali Çakır verdi.

Yeşilyurt Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.