Ana Sayfa “Kadın Girişimci Buluşması” Kırklareli’de gerçekleşecek

“Kadın Girişimci Buluşması” Kırklareli’de gerçekleşecek

Garanti Bankası ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) tarafından düzenlenen Kadın Girişimci Buluşmaları’nın 33. Toplantısı Kırklareli’de gerçekleşecek.

Toplantının konuşmacıları arasında, Garanti Bankası ve KAGİDER yöneticilerinin yanı sıra deneyimli kadın profesyoneller de yer alacak.

1 Haziran 2016 Çarşamba günü yapılacak olan toplantı programı ile ilgili olarak şu açıklamada bulunuldu:
“Toplantı, Aydan Baktır tarafından yönetilecek. Açılış saat 13.30’da Garanti Bankası Nafiz Karadere  ve KAGİDER Sanem Oktar tarafından yapılacak. İlk olarak Kadın Girişimcilerin İşlerini Büyütürken Dikkat Etmesi Gerekenler konu bir panel gerçekleştirilecek. Daha sonra Garanti Bankası’ndan Selin Öz tarafından saat 13.50’da Kadın Girişimcilere Garanti Bankası Yaklaşımı anlatılacak. 14.10’da ise Piramit Danışmanlık’tan Berrin Kuleli tarafından Geleneksel Pazarlama Ve Satış Kanalları anlatılacak. Saat 14.30’da Workcube ve Classloom Kurucusu Özlem Açıkel Turhan tarafından İşinizi Büyütürken Teknoloji -Dijital Pazarlama konuları paylaşılacak. Saat 15.10’da Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş. görevli Arda Çağaptay E-Ticaret İle Yeni Pazar Fırsatları anlatılacak. Son olarak saat 15.30’da Medlis’te görevli Melis Tasacı tarafından rol-model konuları anlatılacak. Daha sonra katılımcıların soruları alınacak ve cevaplar verilecek”

Garanti Bankası ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) tarafından düzenlenen Kadın Girişimci Buluşmaları’nın 33. Toplantısı’na ilginin büyük olmasının beklendiği kaydedildi.

Yeşilyurt Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.