Ana Sayfa Çiçek ile Safa çifti dünya evine girdi

Çiçek ile Safa çifti dünya evine girdi

HABER MERKEZİ

İŞKUR Kırklareli İl Müdürü Hasan Aksoy ve eşi Havva Aksoy’un oğlu Safa Aksoy ile Ferahnur Başoğlu ve Maksut Başoğlu çiftinin kızı Çiçek Başoğlu düzenlenen görkemli bir törenle hayatlarını birleştirdi.

29 Mayıs 2016 Pazar gecesi Edirne Yolu üzerinde bulunan Kırklareli Polis Evi Sosyal Yazlık Tesisleri’nde katılımın oldukça yoğun olduğu düğün töreninde, genç çifti aile dostları ve akrabaları bu mutlu gecelerinde yalnız bırakmadı.

Düğün öncesinde Hasan Aksoy ve eşi Havva Aksoy, düğün törenine gelen misafirleri kapıda karşılayarak, hoş geldiniz dileklerinde bulundu. Alkışlar içerisinde düğün alanına giren çift, çalınan romantik bir parça ile dans ettiler.

Geç saatlere kadar devam eden törende; Safa ve Çiçek çifti ve davetliler çalınan birbirinden güzel müzikler eşliğinde oynayarak, bu muhteşem düğünde gönüllerince eğlendiler. Gecenin geç saatlerine dek süren düğün töreninin ardından ise davetliler yeni evli çifte mutluluklar dileyerek salondan ayrıldılar. Evlatlarının mürüvvetini gören Hasan ve Havva Aksoy ile Ferahnur ve Maksut Başoğlu aileleri, gazetemiz aracılığı ile kendilerini yalnız bırakmayan aile dostlarına ve sevenlerine teşekkür ettiler.

Bizde, ZORTUL Medya Grup bünyesinde Kırklareli merkez ilçede yayın yapan Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak, yeni bir yaşama yelken açan genç çifti tebrik eder, sağlıklı ve mutlu nice yıllar temenni ederiz.

Yeşilyurt Gazetesi bir Zortul Medya Grup A.Ş. kuruluşudur.